Победникот на Евровизија веќе го искрши трофејот – видео

Швајцарскиот евровизиски победник Немо го скрши стаклениот микрофон кој го доби, погледнете го видеото.

Штом го зеде трофејот во раце, Швајцарецот Немо го скрши стаклениот микрофон.

Total
0
Shares
Поврзани објави