Сообраќајот кон Тетово во прекин – се преврте цистерна

Цистерна се преврте на обиколница кон Тетово, пишува Скопје1.

Моментално се блокирани двете ленти од патот и сообраќајот е целосно во прекин.

За сега нема информации дали има повредени во несреќата.

Total
1
Shares
Поврзани објави