ФОТО | Автомобил пропадна во езерцето во Градски парк во Скопје

Утрово на Фејсбук страницата „Ние сме од Скопје“ беа објавени фотографии од автомобил „Пежо 206“ којшто пропаднал во езерцето во Градскиот парк во Скопје.

– Го чува ли некој паркот навечер?, стои во описот на фотографиите.

Во оваа зона од Градскиот парк не е дозволен пристап на автомобили.

Total
7
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Копал гроб, откопал граната

Вработен во погребалниот сервис „Бутел“ вчера пронашол граната додека копал за гробно место на гробиштата од црквата Св.…