(ФОТО) Опожарено возило на затворски полицаец од Идризово

Автомобил на затворски полицаец од казнено поправниот дом Идризово рано изутринава, околу 02:30 часот е опожарен на територијата на општина Зелениково, дознава неофицијално Алсат.

Потсетуваме дека пред неколку денови изгоре службениот автомобил на заменик директорот на затворот Идризова, Феми Јонузи.

Total
0
Shares
Поврзани објави