АУДИО- Куферот не е кај Заев

Денеска интернт просторот е преплавен од нови аудио материјали разговори на кои се слуша гласот кој личи на Орце Камчев . Се слушаат разговори за сексуални односи, разговори на српски но и детали околу чантата со која Боки13 излезе од неговата куќа. Од повеќето разговори ова се два важи кои откриваат неколку детали дека чантата имала уред за следење и дека не стигнала кај Заев. Овинителството истражува кој и од каде ги пушта овие разговори.

Total
0
Shares
Поврзани објави