Девојче заврши во болница откао ја стиснала врата на автобус на ЈСП

Скопската полиција извести дека девојче е повредено откако било притиснато од вратата на автобус на ЈСП.

Скопската полиција извести дека девојче е повредено откако било притиснато од вратата на автобус на ЈСП. Случајот во полиција вчера го пријавила С.А.(42) мајка на малолетното девојче. Според тврдењето на мајката, при излегување од автобус на ЈСП, кој се движел од Бит Пазар кон Чаир при симнување, девојчето било притиснато од вратата, а потоа и паднало.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави