фото: Ауди се забил во бандера – во сообракајќата учествувала и метларка(ФОТО)

На раскрсницата кај Цветен пазар, утрово автомобил со марка „Ауди“ удрил во канделабра.

Во сообраќајната несреќе како што пренесува Вечер.пресс најверојатно учествувало и возило метларка, но повеќе детали и информации ќе се знаат по полицискиот увид кој што моментално е во тек.

фото : Вечер.пресс 

Total
0
Shares
Поврзани објави