ФОТО: Другарите се простуваат од поранешниот полицаец кој загина во реното кај Драчево

На социјалните мрежи пријателите на загинатот полицаец кој е една од жртвите во синоќешната сообраќајка се простуваат од него. Тие објавија фотографија од човекот кој го возеше реното и изгуби контрола и удри во камион. Со него во возилото беа уште четворица негови блиски.

Total
0
Shares
Поврзани објави