ФОТО галерија: Познатиот шеф Никола ја подготви трпезата за Заев и Ципрас

Шефот на кујната во винаријата „Камник“, Никола Мишковски пред неколку дена беше одговорен за трпезата со која премиерот Зоран Заев го пречека премиерот на Грција, Алексис Ципрас. Галерита фотографии се позајмени  од ФБ профилот и сошстевност на шеф Никола.

 

Total
0
Shares
Поврзани објави