ФОТО : Гордана Јанкулоска објави слика со бебето

Пред неколку часа поранешната министерска за внатрешни работи , сега обвинета во неколку предмети на СЈО , на својот ФБ профил објави слика од бебето. Сликата е залепена до слика која беше објавена додека беше трудна и го следеше светското првенство во фудбал.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

ИСЧЕЗНАТ !

Исчезнато е  Горан Атанасовски од Скопје. Истиот има 35 години. Последнни информации кои ги има семејството е дека…
Повеќе

Затворот Штип

Советот на Европа во својот најнов извештај пишува за состојбата во затворите во Македонија и нагласува дека најмногу…