ФОТО вест : Превртен камион кај Росоман

Поради обилните врнежи од дожд коловозот на патиштата во државата е влажен и лизгав. На фотографијата објавена на социјалните мрежи е превртен и смачкан камион пред Росоман кај Кавадарци. Возачот е во добра состојба, а според првичните информации најверојатно камионот се излизгал. Се очекуваат повеќе детали.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

ИСЧЕЗНАТ !

Исчезнато е  Горан Атанасовски од Скопје. Истиот има 35 години. Последнни информации кои ги има семејството е дека…