Исчезна скопјанец болен од алцхајмер, семејството бара помош

Денес околу 12 и 30 часот во реонот на Кадино , скопско е изгубен Мицко Тргачевски.

Според неговото семејство човекот е болен од алцхајмер.

Доколку некој го види, семејството апелира да го задржи и веднаш да ги информира на тел 078 671654 или
077 549 252 .

Total
0
Shares
Поврзани објави