Изчезнаа две жени- Двајца скопјани си ги бараат сопругите

Двајца скопјани пријавиле во полициција дека нивните сопруги исчезнале.

Според пријавеното, вчера во 23.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, З.Ж. (32) пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга М.Ж. (42).

Исто така вчера, во 20.30 часот во Полициската станица Бит Пазар, С.А. (43) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга М.С. (39).

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Заев: Ние сме фаворити

Прекрасна, силна енергија вечерва на трибината #НајдобротоЗаНашатаОпштина во Скопје. Заедно со граѓаните ја создаваме најдобрата програмска и кадровска…