Изгоре јахтата на бившиот маж на Северина

Милан Поповиќ, бившиот маж на Северина остана без луксузната јахта, која изгоре во синоќешниот пожар во марината во Каштел Гомилица. Таму се врзани најскапите и најголемите бродови, а изгореа пет јахти меѓу кои и онаа на Поповиќ.

Веста за 24сата.хр ја потврдил Милан во кусиот телефонски разговор.

  • Да, изгоре и мојата јахта, рекол бизнисменот.

Пожарот букнал на една од јахите, затоа што наводно на неа се запалил ручек. Сопствениците наводно почнале сами да го гасат пожарот, но не успеале.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави
Повеќе

Цеца во постела од рози

Балканската звезда на вечерта на деновите на штипска пастрмајлијада беше Цеца која за настапот се подготвувала во елитниот…