ИЗЈАВА: Судијата Гордана Спиреска и останатите нови членови на Судскиот совет

видеото е сопственост на агенцијата Макфакс

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Почина дресерот Ристе од Велес, неговата последна порака од болница е до оние кое не веруваат во вакцина и ковид

Во велешката болница на инфективното одделение утринава на 54-годишна возраст по чина велешанецот Ристе Гиовски, сопственик на стационарот…