Ликвидиран маж – пукано од џип во движење

Едно лице загина во пукотници кои денеска попладне се случиле во скопското село Рашче, објави Сител.

Според информациите на телевизија Сител, во сега убиениот е пукано од џип во движење со бугарски регистерски таблички.

Од МВР се уште нема официјална потврда за овој случај.

Подетални информации очекуваме наскоро.

Total
0
Shares
Поврзани објави