Најнова вест: Во Охрид на улица пронајдено мртво 17 годишно момче

Синоќа во близина на Општа болница Охрид било пронајдено мртво тело на момче. Според првичните информации на досие.мк се работи за 17 годишно момче чиј идентиет и подетални информации ќе ги соопшти полицијата по комлетирањето на увидот и првичните сознанија.

Total
0
Shares
Поврзани објави