Ограбена банка во Чаир обезбедувањето во болница

Пред малку се случи вооружен грабеж во банка во Чаир. Напаѓачите ги онеспособиле припадниците на обезбедувањето и побегнале . Се чекаат повеќе детало.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Издржи бато !

Еве од колку сме заедно и некој ќе ми каже без секирации се ќе помине, да ќе помине…