Педофил демне малолетнички на Фејсбук

Во групата СТОП Педофилија на Фејсбук се појави објава и screenshots од разговор во кој се гледа дека извесен маж се обидува да пристапи на малолетно девојче. Упорно бара од на да контактираат и на крај и се заканува да молчи и да не кажува никому. Се очекува полицијата да постапи по објавата и да соопшти детали за случајот

Фејсбук пост – тука

Р.Д.

Total
0
Shares
Поврзани објави