Поради мото рели затворен патот на Галичица

Патот што води преку планината Галичица од Царина до Трпеица од изутрината во шест часот  е затворен за сообраќај поради одржување на трки со мотори, соопшти Автомотосојузот на Македонија.

Total
0
Shares
Поврзани објави