Прегазен маж во Ново Лисиче

Вечерва во скопската населба Ново Лисиче се случи тешка сообраќајка во која маж бил прегазен од автомобил. Несреќата се случила на булеварот Видое Смилевски Бато број 55. Во моментов полицијата врши увид и се чекаат дополнителни информации. Првично се работи за постар маж кој починал на самото место.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави
Повеќе

Повлечените МРП вакцини биле квалитетни, никој нема да одговара за погрешните податоци на налепниците

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе Резолуција дека нема место за јавно–обвинителска интервенција во предметот оформен по…