Ристески и Јанакиески претепани во Шутка

Според последните информации од затворот Шутка Миле Јанакиески и Спире Ристовски сношто биле крвнички претепани. Неофицијално биле нападнати од притвореници за случајот Диво Насеље

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави