Се обеси синот на Илчо Захариев

Ноќеска во викендичка во Делчево се обесил Александар Захариев, 23-годишниот син на екс- градоначалникот на Штип, Илчо Захариев. Информацијата е потврдена се чека официјална потврда од Јавното обвинителство.

Total
0
Shares
Поврзани објави