Сузана Турунџиева стана баба

Сузана Турунџиева објави среќна вест на својот профил дека нејзината ќерка Лора родила машко дете. Таа по многуте премрежија во животот веста ја сподели со јавноста и напиша дека тое а мажот на нејзиниот живот. Честитки !

Total
0
Shares
Поврзани објави