Видео од нападот на куќата на Цеца во Белград

Најпопуларната пеачка Светлана Ражњатовиќ Цеца веќе 24 часа чека полицијата да ги уапси хулиганите кои со автобили удираа во влезот од нејзината куќа. Настанот се случи вчера рано изутрината кога мину купер и усште едно возило упорно удирале во столбовите од влезот на нејизниот дом.
“Очекувам апсење уште во текот на денoт. Шолицијата ги има снимките. Ова е намерен вандалски упад во приватен имот:изјави Цеца за српските медиуми веднаш по инцидентот. Но полицијата се уште нема упасено никого. Во текот на денот се очекуваат повеќе информации.

Total
0
Shares
Поврзани објави