ВИДЕО од убиството на Баново Брдо во Белград

https://www.facebook.com/RUDARSEDAM/videos/1653202524811272/

Ненад марковиќ 37 годишен денеска е убиен пред куќата во која живеел на Баново Брдо во Белград. Убиството е снимено од безбедносни камери. На снимката убиецот го чека Ненад кој со бебешка количка излегува од дома му се приближува и го застрелува. Во количката немало дете.
Убиецот бега како совозач во автомобил ,а екипа на итна медицинска помош само констарирала смрт.

Total
0
Shares
Поврзани објави