Видео: Се истумба ја искрши колата и излезе неповреден

https://twitter.com/i/status/1186331131353948163
Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

И Обама фати корона

Поранешниот американски претседател, Барак Обама, е позитивен на тест за ковид-19. Информацијата во текот на вчерашниот ден ја…