ВИДЕО Спасувањето на македонските скијачи во Пирин

 

 

Видеото го објави Бугарски 24 часа. Петмина скијачи и бордери вчера паднаа во провалија по пто по голема спасувачка акција се извлеени и спасени.

Total
0
Shares
Поврзани објави