ВИДЕО: Полицаец со пендрек го удри репрезентативецот Филип Талески

По завршување на мечот меѓу Вардар и Пелистер во финалето на Купот на Македонија дојде до мешаница на теренот.

На „Инстаграм“ профилот на Филип Талески може да се види снимка кога полицаец го удира репрезентативецот со пендрек по глава.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Пандев до Бујар Османи : „Смешен си господине и жален, гледај си политика и пушти ги хероите да уживаат, за нив треба споменици а не пасоши“.

По победата на Македонија над Италија, Александар Трајковски, Енис Барди и селекторот Благоја Милевски добија дипломатски пасоши од…