Месец: м.г

100 posts
Повеќе

Џафери: Најверојатно седницата во Собранието за гласање на Влада ќе биде на 15 и 16 јануари

Претседателот на Собранието, Талат Џафери денеска на прес конференција посочи дека претседателот на државата, Стево Пендаровски утре ќе…