Browsing Category

Uncategorized

18 posts
Повеќе

„ЗАТВОРЕНИ СМЕ ВО КОНЗЕРВА“ Пратениците Лефков и Петрушевски се обидоа да преминат граница со стари важечки пасоши

Пратениците Бране Петрушевски и Миле Лефков од редовите на опозициската ВМРО-ДПМНЕ влегоа во автомобил и се упатија кон…
Повеќе

Земјотрес во тетовско

Земјотрес од 3,6 степени утрово го стресе тетовскиот регион, а истиот беше почуствуван и во Скопје. Според податоците…