Browsing Category

Инфо

185 posts
Повеќе

Парно ќе има !

Проблемот со снабдување топлинска енергија во Град Скопје и во општините е решен и домаќинствата до крајот на…
Повеќе

Од денеска пријавување за вакцинирање против ковид-19 во домашни услови – еве кои се броевите

Министерството за здравство информира дека од денеска започна пријавувањето за вакцинација на граѓани во домашни услови. Граѓаните кои…