Месец: м.г

22 posts
Повеќе

видео – УЧЕНИК СО АУТИЗАМ ИСТЕПАН ОД ТАТКА СИ Родителот му бил и наставник, го тепал во училишниот дворвидео –

Наставникот по физичко образование А.С. во основното училиште „Абдил Фрашери“ во Боговиње брутално го малтретирал својот син со…
Повеќе

Камерите забележиле како девојчето влегува во кола, набрзо ја нашле мртва: Свирепо убиство во Грција, чичкото признал се

Малата Василики Николопоулу(11) исчезна во неделата вечер во 21.10 часот, а семејството околу 3 часот утрината го пријавила…