Видео: Претставничката на Македонија на Евровизија го фрли македонското знаме

Македонската претставничка на Евровизија, Андреа Коевска, на една фотосесија прво се сликаше со македонското знаме, кое потоа го фрла знамето на земја, за да се фотографира без него.

Total
1
Shares
Поврзани објави