Маж се самоуби спроти УЈП

Околу 19:30 спроти УЈП се фрлил од зграда и си го одзел животот. На местото на настанот излегле тимови на Итната медицинска помош и на МВР.

Сеуште не е познат идентитет и возраста на починатиот.

Total
1
Shares

USJE
Поврзани објави