Пратеникот Мирослав Богдановски од ДОМ си поднесе оставка

Пратеникот на ДОМ Мирослав Богдановски си поднесе оставка од функцијата пратеник. Се враќа на претходното работно место – главен инспектор во град Скопје.

На денешната собраниска седница ќе биде констатирана неговата оставка.

Total
11
Shares
Поврзани објави