Аудио: Маж сакал да тепа куче, еве што им зборува на соседите

Настанот за кој е известена Општина Гостивар се случил во градот. Маж во доцните вечерни часови сакал да тепа куче, а сосетите се обиделе да го смират. Но тој ги нападнал и нив. Еве го разговорот:

https://www.facebook.com/alexkate.ristoski/videos/1213776255498722/
Total
0
Shares
Поврзани објави