ФОТО : Камион со дрва се преврте кај Галичник , возачот не е повреден

Денеска камион натоварен со сечени трупци дрва се преврте на патот Маврово – Галичник. Од луѓето кои му помогнале на возачот да излезе од камионот велат дека тој е добар без сериозни повреди.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Катица си оди дома

Телма дознава дека Катица Јанева ќе оди во куќен притвор во станот на синот во Скопје. Апелациониот суд…