ФОТО вест: Претепаниот Тони Трајковски

Фотографии од насилството врз Тони Трајковски, кој синоќа беше нападнат и претепан.

МВР се уште нема информација околу нападот, а судот подготвува наредба за стражарно приведување.

Денес тој требаше да биде на судење за случајот ТНТ.

Total
0
Shares
Поврзани објави