Мадона во врска со 35 години помладо момче

Една од најпопуларните пејачки на сите времиња 61-годишната Мадона камерите во последните неколку месеци повеќе пати ја „уловија“ во друштво на младиот танчар, 26-годишниот Ахламалик Вилијамс кој е само три години постар од нејзината ќерка Лурд Марија Чикона.

Иако за нивната врска досега само се негодувало, се чини дека нивните заеднички фотографии кои настанале на балконот на еден луксузен хотел во Мајами, додека разменуваат нежности, ја потврдуваат таа вест.

На нив се гледа дека тој не ги трга рацете од колковите на Мадона, додека со едната рака и нежно ѝ го масирал грбот.

Гласините за нивната врска започнале во јуни оваа година откако Мадона на профилот на Инстаграм споделила видео на кое тој тверка.

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

И Обама фати корона

Поранешниот американски претседател, Барак Обама, е позитивен на тест за ковид-19. Информацијата во текот на вчерашниот ден ја…