Видео: Обновено – на Бит пазар извршител иселува не се апси

Според последната информација на досие.мк специјалците попладнево асистираат на извршител во акција на иселување од куќата. Првично се мислеше дека се врши апсење и претрес.

Total
0
Shares
Поврзани објави