Повторно судар на црната раскрсница во скопско Козле

Пред малку се судрија возила на црната раскрсница во Козле каде со години се случуваат тешки сообраќајки. Локалното население бара итно обезбедивање семафор или огледала на раскрсницата.

Total
0
Shares
Поврзани објави