ВИДЕО: Ауди удира во автомобил на сред невреме на автопатот кон Куманово

https://www.facebook.com/filip.mitevski.96/videos/2041010672594291/

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Нападнати тројца новинари

Поголема група од околу 7-8 луѓе, синоќа ги нападнале новинарите Љупчо Цветановски, Дејан Андоновиќ и Петар Серафимовски од Македонско…