(ВИДЕО)Боки 13 топ дотеран во свој стил донесен да гледа докази

Бојан Јовановски денеска прв пат ќе ги види доказите на Обвинителството во врска со истрагите против него заради кои е во притвор. Неговиот адвокат се пожали на здраствената состојба на Бојан , кој пак во Обвинителството доаѓа облечен во свој стил со дел од скапата гардероба. Препознатлив по ставот да оди со крената глава и наметнато палто , така влезе денеска кај обвителката Вилма Рускоска. По разгледување на доказите ќе одлучи дали ќе даде исказ. истото утре треба да го направи и Катица Јанева која е исто така осомничена за незаконски дејствија како обвинител сторени заедно со Бојан и Кичевскиот кој вчера замина во куќен притвор.

Total
0
Shares

USJE
Поврзани објави