ВИДЕО од местото на престрелката и заплената при апсење на градоначалникот на Ново Село

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

IN MEMORIAM: Почина Ратка Димитрова

Ратка Димитрова, пратеничката од првиот парламентарен состав, почина на 80-годишна возраст. Таа беше координатор на првата пратеничка група…