ВИДЕО: Сефте на новиот тапан во Холандија, погледнете ја атмосферата во Амстердам!

Македонските навивачи се собираат во Амстердам за последниот натпревар на Македонија на Европското првенство против Холандија.

Македонскиот навивач кој е хит на социјалните мрежи со дупнатиот тапан, добив нов и му направи сефте во Амстердам.

Total
14
Shares
Поврзани објави