Во Битола пронајдена 15годишната Ана Марија

Петнаесет годишното девојче од прилепско кое вчера беше пријавено за исчезнато пронајдено е во Битола информираат надлежните. Детето е со своите родители.

Синоќа на социјалните мрежи, роднините на девојчето бараа помош за нејзино пронаоѓање.

Информираа дека на девојче од селото Пешталево трагата му се изгубила на автобуска станица во село Ропотово.

Total
0
Shares
Поврзани објави