ГОЛЕМА ТАГА: На Кристијано Роналдо му почина синот!

Кристијано Роналдо во моментот на радост ја соопшти и трагичната вест. Кристијано на Инстаграм соопшти дека неговата сопруга Георгина родила близнаци, женското бебе е здраво, а машкото починало.

Роналдо на својот Инстаграм профил објави дека едно дете од близначката бременост на Георгина Родригез починало!

Total
1
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Роман Абрамович отруен

Портпарол на рускиот милијардер Роман Абрамович потврди за неговата влошената здравствена состојба откако наводно бил затруен за време…