ГОЛЕМА ТАГА: На Кристијано Роналдо му почина синот!

Кристијано Роналдо во моментот на радост ја соопшти и трагичната вест. Кристијано на Инстаграм соопшти дека неговата сопруга Георгина родила близнаци, женското бебе е здраво, а машкото починало.

Роналдо на својот Инстаграм профил објави дека едно дете од близначката бременост на Георгина Родригез починало!

Total
0
Shares
Поврзани објави
Повеќе

Гранатиран центарот на Харков

Советникот на министерот за внатрешни работи на Украина Антон Герашченко утринава соопшти дека руските сили го гранатирале Плоштадот…