Панчо ДНК заврши во болница

Голема благодарност до целиот тим од Клиниката ZAN MITREV за феноменалната грижа и посветеност кон пациентите, Посебна благодарност до Др. Кристијан Писевски за професионалноста и ажурноста. Мими без тебе ништо, фала ти за се ❤️🙏 ПС: Ја сум одличен се е во ред ич да не ме мислите, ќе ве “малтретирам” уште долго по се изгледа, напиша Панчо на Фејсбук.

Total
0
Shares
Поврзани објави