Пратеникот Јаулески: Во мојот дом упадна и врши претрес Финансова полиција!

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јован Јаулески, утринава на социјалната мрежа фејсбук објави дека во неговиот дом упаднала Финасова полициа.

-Не ви се плашиме, денес хибридниот режим ќе заврши! Од 5:30 до овој момент во мојот дом упадна и врши претрес Финансова полиција!, објави пратеникот на фејсбук.

Total
6
Shares

USJE
Поврзани објави